Quantcast

DPC bude vysílat stanici Astro TV

| redakce | tisk

Společnost DPC (Digital Playout Center GmbH) odstartuje pro celou evropu 24 hodinové vysílání kanálu Astro TV.

Astro TV bude první německý specifický kanál věnovaný astrologii a ezoterice, který bude vysílat přes satelit Astra 1H (19,2°E), na transpondéru č.104, digitálně a nekódovaně v rámci balíku BetaDigital.

Dopravu signálu přes specifický zákaznický video server a program bude tvořen ve spolupráci Satelli-LINE Infodienste GmbH ve vysílacím středisku DPC GmbH ve městě Unterföhring.

Provozovatelem stanice je Questico AG. Společnost je leadrem na německém trhu v oblasti astrologie a díky kanálu Astro TV chce vzbudit u diváků zájem o astrologii a ezoteriku, informačními pořady, talk show a poradnou s tématy jako partnerské vztahy, zdraví a zaměstnání. Televizní formáty Questico se již před několika lety objevily na kanálech jako 9Live a též na mnoha německých regionálních kanálech (TV.BERLIN, tv.münchen, Hamburg1 atd.).

DPC je 100% dceřinná firma pay-tv Premiere, která provozuje moderní vysílací centrálu v Evropě ve městě Unterföhring, poblíž Mnichova. Odtud provozovatel přenáší dnes již více jak 100 analogových a digitální televizních a rozhlasových programů a datových služeb přes uplink na satelit. Vedle toho nabízí DPC celé spektrum služeb týkajících se vysílání (TN)

Reklama
Vybrané články