Zpravodajství televize Prima povede Pavel Zuna
| redakce | tiskNovým šéfredaktorem zpravodajství televize Prima bude Pavel Zuna. Ve funkci šéfredaktora nahradí Jiřího Závozdu, který povede nově vytvořenou redakci publicistiky.
„Zpravodajství je významnou součástí našeho programového schématu, chceme ho proto nadále posilovat a rozvíjet. Pavel Zuna je v tomto směru silnou posilou,“ řekl dnes výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda.
Pavel Zuna nastupuje na pozici šéfredaktora zpravodajství od 1. září. „Musím se samozřejmě podrobně se zpravodajstvím seznámit, poté přijdou na řadu dílčí i některé výrazné změny,“ uvedl nový šéfredaktor. Pavel Zuna nadále zůstává moderátorem soutěžního pořadu Prima TV Ber nebo neber.
Ke změně ve vedení zpravodajství přistoupila Prima TV po téměř sedmi letech. „Po této době mě láká podílet se na vytváření nových a výrazných publicistických formátů,“ přiznal dosavadní šéfredaktor zpravodajství a aktuálně šéfredaktor publicistiky Jiří Závozda.
zdroj: PR Prima TV
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Dvanáct měsíčků
20:00 Ďábel nosí Pradu
20:20 S tebou mě baví svět
20:15 Ženská na vrcholu
20:10 Dařbuján a Pandrhola
20:00 Všechny lásky Karla Gotta
20:30 Pobozkala som Santa Clausa
20:10 Šťastné a veselé
20:30 Šťastný domov
20:20 Žena za pultem (11)