National Geographic od poloviny května v Premiere
| redakce | tiskDokumentární kanál National Geographic Channel (NGC), patřící do News Corp., se v polovině května objeví v nabídce německé pay-tv platformy Premiere. Stanice nahradí historický kanál Discovery Geschichte, který již nebude v nabídce.
V paketu Premiere zůstane i nadále hlavní program Discovery Channel ale už nebude šířen exkluzivně, což znamená, že se může objevit v nabídkách i jiných paketů, například konkurenční Arena Sat.
Provozovatel Premiere zatím přidání NGC do nabídky nepotvrdil. Podle dřívějších informací měl být program zařazen do platformy již začátkem tohoto měsíce.
Vedle NGC se začátkem července v Premiere objeví také stanice Nat Geo Wild, kterou rovněž vlastní News Corp.
National Geographic Channel přináší dokumentární pořady o cestování a poznávání světa, vědy, kultury celého světa a přírodních jevů.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Angelika a král
20:13 Sportovní noviny
20:15 Mladá krev (9)
20:10 Profesionálové 3 (6)
20:05 Mistr zábavního umění 2025
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:30 Susedia
20:20 V sedmém nebi