Digi TV upravila kódování a vyřadila piráty
| redakce | tiskMultiteritoriální pay-tv platforma Digi TV provedla výraznou změnu v systému podmíněného přístupu Nagravision, což znamená, že vyřadila pirátský příjem, včetně tzv. autoupdate.
Digi TV je v poslední době nejpopulárnější platformou na tzv. černém trhu a to díky používání starého systému Nagravision 2 ale také především kvůli bohaté nabídce atraktivních filmových a sportovních TV kanálů. Tato platforma je jednou z mála služeb, která se doposud dlouhodobě nevypořádala s černým příjmem. Jiné evropské platformy již přešly na vyšší verzi kódovacího systému, případně využívají jiný kódovací systém.
Pay-tv služba je šířena prostřednictvím satelitu Intelsat 10-02 (1°W) a Thor 5 (0,8°W) a působí v šesti krajinách, včetně České republiky a Slovenska. Diváky si získává především díky své bohaté nabídce programů za nízkou cenu.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VI
20:00 Modrá krev
20:20 Bratři a sestry (45)
20:15 Polabí (52)
20:10 Mladé víno
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Rosamunde Pilcherová: Výročie svadby
20:10 Radosť zo života
20:30 Dunaj, k vašim službám XIII. (16)
20:20 Muž na radnici (8)