UPC a Filmbox Extra 1 přinášejí seriálové hity

| Tisk

logo Nabídku nejkvalitnější hollywoodské i evropské filmové a seriálové produkce rozšíří v domácnostech s kabelovou televizí od UPC program Filmbox Extra 1. Od 3. dubna 2013 obohatí tento prémiový kanál balíček Filmbox Plus a službu Supreme.

V dubnovém programu se můžou diváci těšit například na premiérové epizody příběhů chicagského starosty Boss 2. Hlavní roli ztvárnil Kelsey Grammer, známý ze seriálu Frasier, který byl za svůj výkon oceněn Zlatým Glóbem.

Třídílná minisérie Únos a výkupné sleduje práci Dominika Kinga, odborníka na vyjednávání s únosci. Zdánlivě jednoduchý případ únosu podnikatelky v Jihoafrické republice se náhle zkomplikuje a skončí dramatem s nečekaným rozuzlením.

Fanoušci sci-fi se mohou těšit na seriál Vyděděnci. V roce 2040 očekává skupina osídlenců planety Carpathia nejspíše poslední loď, která k nim míří ze Země. Dění na vzdálené domovině, zničené jadernými válkami, jim zprostředkovává jen vyprávění evakuovaných.

Hrdinka seriálu Hit & Miss Mia se živí jako nájemná vražedkyně, byť se jako transsexuálka docela vymyká představě o tomto povolání. Z čista jasna se dozví, že má syna s bývalou přítelkyní, která právě umírá na rakovinu a přenechává jí i svoje tři děti.UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global, Inc.

Juraj Gerbery
Public Policy Manager

Vybrané články