Quantcast

UPC přidává Mňam TV a se speciálním balíčkem asijských programů

| Tisk

logo Největší tuzemský kabelový operátor UPC reaguje na aktuální poptávku na trhu a rozšiřuje svou nabídku o programy zaměřené především na vietnamskou a čínskou komunitu v ČR.

Od 17. února spouští dva vietnamské, tři čínské a jeden jihokorejský kanál. Současně odstartuje vysílání kulinářské Mňam TV a přidá pět radií. Informovala dnes o tom UPC.

Balíček Asia cílí především na 70 tisíc potenciálních zákazníků z vietnamské komunity v ČR

Balíčkem asijských programů cílíme na početnou skupinu našich zákazníků pocházejících z Vietnamu a Číny, ale také chceme rozšířit zajímavou nabídkou okruh potenciálních zákazníků z řad milovníků cestování a východních kultur. Tato nabídka bude na českém trhu unikátní,“ vysvětluje Jan Kohout, ředitel segmentového marketingu UPC Česká republika.

Balíček Asia s pěti vietnamskými a čínskými kanály bude pro všechny zákazníky digitální kabelové televize UPC dostupný od 17. února za 99 Kč měsíčně. Novinkou je také jihokorejský zpravodajský kanál KBS World HD, který bude spolu s CCTV News dostupný vedle zpravodajských stanic pro všechny zákazníky s tarify Klasik a Komfort bez nutnosti aktivace balíčku Asia.


obrázek

Kulinářská Mňam TV s Ridim, Ihnačákem nebo Rosákem
Také spuštění Mňam TV v kabelové síti UPC proběhne 17. února. První dny poběží upoutávky na jednotlivé pořady a od 21. února se Mňam TV spustí v ostrém provozu a přinese do Česka 24hodinové vysílání zejména vlastních pořadů o vaření a zdravém životním stylu. Na obrazovce se představí přední profesionálové z oboru, jako například Emanuele Ridi, Marcel Ihnačák, talentovaná food bloggerka se specializací na zdravé stravování Markéta Pavleje (blog Kitchenette), či moderátor Jan Rosák. Mňam TV bude v UPC dostupná všem zákazníkům UPC s tarify Klasik a Komfort.


obrázek

Díky spolupráci s UPC bude Mňam TV dostupná opravdu širokému publiku. Nejen proto očekáváme, že si brzy získá širokou diváckou základnu,“ předpokládá Erika Luzsicza, ředitelka mediální společnosti Axocom, která Mňam TV zastupuje distribučně a obchodně.

Nové rozhlasové stanice

Poslední novinkou je spuštění pěti nových rozhlasových stanic: rádia Bonton, Blaník, Impuls, Frekvence 1 a Evropa 2. Celkem tak bude mít UPC ve své nabídce 46 digitálních rádií.Detaily k programovému balíčku Asia:

Vietnamské programy

Televizní kanál VTV4 se zaměřuje na diváky žijící mimo Vietnam. Novinkou je program VTC10, známý také jako NetViet. Ten nabízí to nejlepší z kultury a zábavy, ale také pohled na Vietnam plný chutí, přírody, zajímavých komunit a pestré historie. Oba programy vysílají v původním jazyce.

Čínské programy

Mezinárodní televizní kanál CCTV-4, vysílaný mimo území Číny, se soustředí především na dokumenty, seriály, sport, hudbu, dětské pořady a zpravodajství. Program vysílá výhradně v čínštině. Některé pořady jsou však vysílány s anglickými titulky. Program CCTV-9 Documentary je dokumentárním kanálem, který rozšiřuje pohled na čínské tradice, přírodu a nejrůznější pozoruhodnosti. Většina pořadů je vysílána v angličtině, některé jsou v mandarínštině s anglickými titulky. Zpravodajská stanice CCTV News vysílá 24 hodin denně v anglickém jazyce.

Jihokorejský program

Korejský program KBS World HD přináší exkluzivní korejské tituly. Zaměřuje se na zábavné a televizní show, dokumenty a kulturu. Program bude dostupný vedle zpravodajských stanic v tarifech Klasik a Komfort bez nutnosti aktivace balíčku Asia

Balíček AsiaZaměřeníObsah
VTC10vietnamskýkultura, zábava, vietnamská kuchyně, příroda, lidé (vietnamsky)
VTV 4vietnamskýkultura, zábava, vietnamská kuchyně, příroda, lidé (vietnamsky)
CCTV-4čínskýdokumenty, seriály, sport, hudba, dětské pořady, zpravodajství (čínsky)
CCTV-9 Documentaryčínskýdokumenty o čínské tradici, přírodě a pozoruhodnostech (anglicky nebo s AJ titulky)
CCTV NewsčínskýZpravodajství (anglicky)
Další TVZaměřeníObsah
Mňam TVkulinářskýVlastní pořady o vaření a zdravém životním stylu (česky)
KBS World HDjihokorejskýzábava, kultura, TV show, dokumenty (korejsky)
Nové rádio stanice
Impuls, Frekvence 1, Evropa 2, Bonton, Blaník

redakce

Reklama
Vybrané články