Quantcast

Nová Digi TV CZ zařazuje Nat Geo Wild HD a Filmbox Premium HD

| Tisk

logo Společnost Digi CZ rozšiřuje nabídku HD programů o stanice Nat Geo Wild HD a Filmbox Premium HD, které nahradí původní SD verze. Nově budou HD programy již tvořit 20% programové skladby Nové Digi TV CZ.

Od pátku 26.8.2016 přibydou v programovém portfoliu satelitní televize Nová DIGI TV další dva kanály vysílající v rozlišení HD. Kanál National Geographic Wild HD nahradí stávající National Geographic Wild SD a Filmbox Premium HD nově zastoupí dosavadní Filmbox Premium SD. Počet HD kanálů se tak zvýší na 19 a tento trend bude i nadále pokračovat.

Zákazníkům Nové DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky. HD kanály uvidí na stejných pozicích, kde dosud sledovali verze s nižším rozlišením (National Geographic Wild HD na 65. pozici, Filmbox Premium HD na 46. pozici).
Uživatelé CA modulů musí provést naladění kanálů ručně.

Pro National Geographic Wild HD zadáním následujících parametrů:

* frekvence 12 034MHz, Vertical, 3/4, 30000, Service ID 30501.

Pro Filmbox Premium HD pak zadáním těchto parametrů:* frekvence 11 977MHz, Horizontal, 3/4, 30000, Service ID 2019.

Přesný návod, jak naladit nové kanály, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů.
Kompletní seznam technických parametrů Nové DIGI TV je k dispozici na www.cz.digi.tv/technicke-parametry-kanalu.

Nová DIGI TV zákazníkům v současnosti nabízí až 100 televizních kanálů (balíček MAXI). Nechybí mezi nimi kanály filmové, jako jsou HBO HD, HBO 2, HBO 3, HBO GO, Nova Cinema, Prima Cool, Prima MAX, AMC Channel, AXN CZ, Film Europe, sportovní, například DIGI Sport 1, 2 a 3, všechny v HD rozlišení, ČT Sport HD, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, Sport 1HD a 2 HD či Nova Sport, dokumentární zahrnující kanály jako Discovery, Discovery Science, History, National Geographic, Spektrum a další, ale i kanály dětské, hudební, lifestylové, zpravodajské a erotické.

Nová DIGI TV má mimo jiné i velmi atraktivní sportovní obsah, jehož vlajkovou lodí jsou přímé přenosy z anglických nejvyšších fotbalových soutěží Premier League a Sky Bet Championship nebo španělské nejvyšší ligy La Liga, či mistrovství světa na ploché dráze. Nezapomíná však i na diváky jiných žánrů, proto také zařazuje další zábavné a naučné HD kanály do svého portfolia.

redakce

Reklama
Vybrané články