Spektrum Home v lokální verzi pro český a slovenský trh

| Tisk

logo Společnost AMC Networks International - Central and Northner Europe dnes spustila nový programový feed stanice Spektrum Home, který je určen pro diváky v České republice a na Slovensku.

Od pondělí 18. června je v provozu vlastní specializovaný feed Spektrum Home pro Česko a Slovensko, který divákům nabídne plně lokalizovaný obsah bez reklamních předělů a infografik v cizím jazyce. Po filmové stanici AMC Channel je Spektrum Home dalším programem, který se vysílá u nás ve verzi pro území bývalé federace.

Nový feed pro Českou republiku a Slovensko nahradil původní, který od spuštění stanice v roce 2005 pokrýval více zemí. Od 18. června bude nově českým a slovenským divákům stanice moci nabídnout plně lokalizované pořady v českém jazyce s menším počtem přestávek mezi pořady.

Stanice Spektrum Home vysílá populární pořady pro domácí kutily. Zaměřuje se na bydlení, dům a zahradu a je cílena na ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení odborníků jak provést úpravy na svém domově vlastníma rukama.V letních měsících nabídne Spektrum Home řadu nových pořadů, přičemž tím nejočekávanějším jsou Zahrady bájného východu. Nadšenci do kutilství se též mohou těšit na populární sérii Velkolepé plány. Na podzim stanice zavede diváky díky pořadu Rodinná farma na horskou farmu ve Walesu, kde se s nástrahami života na farmě utkají tři nezkušené rodiny.

Stanice Spektrum Home je součástí nabídek kabelových a satelitních operátorů. Stanici mohou sledovat i zákazníci DTH služeb freeSAT Nová Digi TV CZ, Magio Sat, Nová Digi TV SK, T-Mobile SAT TV a Flix TV.

redakce