Quantcast

Orange TV cez satelit nahradí nová televizní platforma

| Tisk

Slovenský telekomunikační operátor Orange ukončí provoz své stávající satelitní televizní platformy Orange TV cez satelit na družici Eutelsat 16A (16°E). Náhradou bude nová platforma, která vzniká ve spolupráci s Canal+.

S ohledem na další rozšiřování pevné sítě - vlastní i partnerské - Orange přehodnocuje poskytování televizní služby na vlastní satelitní platformě. Společnost v lednu letošního roku avizovala ukončení prodeje Orange TV cez satelit pro nové zákazníky s cílem přinést službu s bohatším obsahem a funkcionalitou.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Instalace služby Orange TV cez satelit (foto: Orange)

Nová TV služba doplní stávající portfolio Orange TV služeb s vlajkovou lodí v podobě kabelové IPTV poskytované prostřednictvím optické/metalické technologie a Orange TV cez internet dostupné odkudkoliv.

Výrazné rozšírenie dostupnosti našich televíznych služieb v ostatných rokoch v kombinácii s obchodno-strategickým zameraním na služby s vyššou pridanou hodnotou nás priviedli k rozhodnutiu prejsť na alternatívu pôvodnej satelitnej služby. Pre zákazníkov prinesie bohatší obsah a viac funkcionalít, pričom na trh ju uvedieme v spolupráci s novým partnerom, spoločnosťou Canal+," řekl ředitel B2C marketingu a značky společnosti Orange Martin Hromkovič.

ČTĚTE TAKÉ:
Ukončení prodeje služby Orange TV cez satelitPůvodní platforma Orange TV cez satelit bude v průběhu podzimu nahrazena novou službou s větším počtem TV stanic a novou strukturou. Pro stávající zákazníky Orange TV cez satelit bude připravena nabídka na migraci - či už na kabelovou IPTV, pokud je dostupná v oblasti, nebo na novou satelitní službu.

Samotná nabídka, programový rastr a další detaily budou oznámeny před spuštěním.

redakce

Reklama
Vybrané články