Quantcast

Většina čtenářů je spokojena s nabídkou stanic a video obsahu

| Tisk | komentáře

Většina čtenářů webu parabola.cz je spokojena s nabídkou šířených televizních stanic a dostupného video obsahu. Vyplývá to z výsledků hlasování ankety.

Na anketní otázku "Jste spokojeni s nabídkou televizních stanic / video obsahu?" nejvíce čtenářů (32 %) uvedlo, že je nabídka je pestrá a je z čeho vybírat.

Dalších 24,6 procent respondentů v anketě zvolilo odpověď, že nabídka je dostatečná.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Výsledky hlasování čtenářů, anketa: Jste spokojeni s nabídkou televizních stanic / video obsahu? (foto: parabola.cz)

Celkem tedy 56,6 procenta čtenářů je se stávající nabídkou spokojena.

Ani zvyšující se počet dostupných televizních programů a video platforem na našem trhu nepřineslo zajímavou nabídku pro ostatní diváky. 22,1 procent čtenářů uvedlo, že má stále problém si vybrat televizní pořad z nabídky stanic či video obsah.A zbývajících 21,3 procenta čtenářů považuje nabídku za slabou.

Ankety se zúčastnilo 403 čtenářů webu parabola.cz.

Na webu parabola.cz byla spuštěna nová anketní otázka. Tentokrát se ptáme, zda máte v domácnosti chytrý televizor (smart tv) s televizními či video aplikacemi? Ankety se můžete zúčastnit na titulní stránce, eventuálně v diskusním fóru.

Stále platí, že anketní otázku můžete navrhnout i Vy. Máte-li nějaký tip na otázku do ankety, napište na redakční e-mail. Preferujeme obecné otázky, kterých se může zúčastnit nejvíce čtenářů webu.

redakce

komentáře čtenářů
Reklama
Vybrané články