Quantcast

Antik TV s tv i na webu

3dny | Tisk | komentáře

Košický operátor Antik Telecom přichází s rozšířením svých služeb v České republice. Nově svým zákazníkům Antik TV nabízí televizní programy dostupné i ve webovém prohlížeči. Doposud byla tv služba dostupná jen skrze aplikace či set top box.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Antik TV s webovou verzí tv služby (foto: Antik Telecom)

Pro webovou verzi Antik TV si provozovatel zřídil internetovou doménu www.webtv.tv, která dobře funguje v nejpoužívanějších prohlížečích internetových stránek jako jsou Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge a Safari, což zaručuje maximální dostupnost pro všechny uživatele.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Webová verze Antik TV

Platformu Antik TV si mohou zájemci z výše uvedené stránky vyzkoušet zcela zdarma a dokonce bez registrace - většina programů je funkční po dobu prvních pěti minut od spuštění. Divák tak získá představu o tom, jak služba funguje, v jaké kvalitě a rozsahu.

Webová verze Antik TV umožňuje vybrat si své oblíbené TV stanice, měnit jejich pořadí, nebo úplně skrýt ty, které nechce sledovat. Adaptivní datový tok automaticky přizpůsobí kvalitu obrazu dostupné rychlosti internetového připojení.


obrázek

▲ Obr č. 3 - Pro Android TV zařízení je na Google play dostupná i verze 2.0 služby Antik TV

Antik TV na webu nabízí i moderní funkce jako je obraz v obraze (PIP), takže uživatel může při sledování tv pořadu nakupovat na internetu, číst nejnovější zprávy, komunikovat s ostatními přes e-mail či sociální sítě.Vedle webové verze nabízí Antik TV také i novou generaci své televizní služby pro zařízení s Android TV a Apple TV s označením 2.0, kde je vedle moderního prostředí dostupná i vysoká kvalita obrazu a archív ve full HD rozlišení.


obrázek

▲ Obr č. 4 - Antik TV 2.0 na operačním systému Android TV

Do webové verze Antik TV i aplikace Antik TV for STB 2.0 se lze přihlásit s původním uživatelským účtem.

Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům v České republice představit novou službu WebTV. Neustále pracujeme na zkvalitňování našich služeb a tato novinka přináší množství výhod. Kromě oblíbených aplikací pro TV (Samsung, LG, Hisense, Sencor), Android TV, Apple TV nebo mobilní zařízení si teď mohou zákazníci vychutnat naši službu i přímo na svém PC nebo notebooku,“ uvedl Gabriel Fecko, vedoucí IPTV oddělení ANTIK Telecom.

redakce

komentáře čtenářů
Reklama
Vybrané články