Towercom šíří programy na Skylinku nelegálně
| redakce | tiskSlovenská společnost Towercom, spoluprovozovatel satelitní DTH platformy Skylink, šíří programy na této satelitní službě nelegálně. Rozhodla o tom slovenská Rada pro vysílání a retransmisi (RVR) na svém úterním zasedání.
Společnost RVR sankciovala upozorněním na porušení zákona.
"Rada dospela k rozhodnutiu, ze retransmisia je prevadzkovana bez opravnenia. Ide napriklad o programy preberane od spolocnosti TradeTec, netyka sa to stanic, ktorým Towercom poskytuje uplink a platenu distribuciu ako STV, Markiza ci Joj
," uvedl pro web Medialne.sk ředitel kanceláře RVR Luboš Kuklis.
Slovenský regulátor RVR se k případu vrátil po několika odkladech.
Towercom provozuje programy na platformě Skylink bez příslušné registrace, které jsou poskytovány v programových balíčcích Multi a HD Plus.
zdroj: medialne.sk, RVR
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)