Quantcast

4W: Telespazio Hungary mění parametry

| redakce | tisk

Distribuční platforma s maďarskými televizními a rozhlasovými programy Telespazio Hungary mění technické parametry příjmu na izraelské telekomunikační družici Amos 2 4°W). Paket mění kmitočet i symbol rate.

Paket Telespazio Hungary začal dnes vysílat na kmit. 11,560 GHz. V paketu se vysílají programy Minimax Hungary (6-20) a Animax Hungary (20-02), Pax TV, Story 4 (vše Conax a Mediaguard 1) a rozhlasové stanice Juventus (CA Mediaguard 1) a Gong Radio ( FTA). V paketu na nové frekvenci již není Da Vinci Learning, který se nyní vysílá na freq. 11,304 GHz, pol. H, SR 13333, FEC 3/4 v systému Conax.

Změna parametrů paketu Telespazio Hungary je součástí optimalizace kapacity v rámci orbitální pozice 4°W a zároveň i fakt, že Telespazio nepotřebovala tolik kapacity, který je standardní multiplex poskytoval (freq. 11,260 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4).

technické parametry:

• Amos 2 (4°W), freq. 11,560 GHz, pol. H, SR 7777, FEC 3/4, DVB-S/QPSK





Reklama




Vybrané články