Quantcast

freeSAT: Da Vinci Learning zve na dobrodružství do Berlína

| redakce | tisk

Da Vinci Learning spouští internetovou soutěž s názvem City Explorers pro zákazníky satelitní televizní služby freeSAT. Hlavní cenou pro vítěznou rodinu bude víkend plný dobrodružství v Berlíně. Soutěž představuje vzdělávací internetovou publikaci Kapesní encyklopedie Da Vinci Learning. Soutěž je určená zákazníkům freeSAT v České republice a na Slovensku.

Televizní program Da Vinci Learning hledá nové cesty, jak vzdělávat všechny členy rodiny. Tentokrát se mohou díky freeSAT zákazníci zúčastnit internetového kvízu, odpovědět na otázku a soutěžit o různé ceny: víkend v Berlíně, dalekohled nebo batoh. Soutěž probíhá od 21. září do 16. října včetně.

Všichni účastníci soutěže mají možnost si s freeSAT stáhnout zábavnou vzdělávací brožuru „Kapesní encyklopedie Da Vinci Learning“, v níž se dočtou o nejdůležitějších vědeckých objevech historie, o osobnostech, jež za nimi stály, a najdou v ní také pokusy, které si mohou děti doma vyzkoušet, i komiksové příběhy. Doprovázet je budou dvě význačné postavy, malý Leonardo da Vinci a Mikuláš Koperník, kteří mladé čtenáře Kapesní encyklopedií Da Vinci Learning provedou.

Každý, kdo se do kvízu zapojí, si může kapesní encyklopedii stáhnout zdarma! Zveme zákazníky freeSAT, aby využili této skvělé příležitosti vyhrát výlet pro celou rodinu, při němž budou objevovat Berlín, dozví se něco nového a vytvoří si cenné vzpomínky. Diváci programu Da Vinci Learning kteří jsou zákazníky freeSAT v České republice a na Slovensku se mohou do soutěže přihlásit zde: www.davinci-learning.com/win, odpovědět na jednoduchou otázku a soutěžit o ceny. Učíme se celý život a je to zábava, stačí jen kliknout! Nenechte si ujít příležitost zažít „radost z učení“.

Reklama
Vybrané články