Široká nabídka DVB-T antén

Prima Comedy Central je na všech hlavních TV platformách

| redakce | tisk

Po jednom týdnu od svého uvedení na český trh je nový televizní kanál Prima Comedy Central k dispozici na všech hlavních platformách poskytovatelů TV služeb po celé České republice. Program je možno přijímat přes pozemní digitální vysílání, kabelovou televizi, IPTV i satelit.

Prima Comedy Central vysílá přes den situační a kultovní komedie, v pozdních večerních hodinách pak trháky jako například Griffinovi, South Park, Taková moderní rodinka, Americký táta či Svět podle Jima. Do vysílání je zařazena také satirická loutková komedie Potkali se na sídláku, kterou nadabovali Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek.

Diváci mohou nyní naladit kanál Prima Comedy Central v rámci digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače na multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Viacom se také dohodnul na spolupráci se společností Skylink, která Prima Comedy Central zahrne do své nejrozšířenější nabídky. Kanál tak bude k dispozici v přibližně dvou milionech domácností. Dalšími distributory jsou UPC a O2 TV. V současné chvíli Prima Comedy Central pokrývá 70 % českých domácností.

Kde a jak naladit Prima Comedy Central:

O2 - IPTV
Stanice je umístěna na 149. pozici v EPG.

UPC
Prima Comedy Central je hned od svého spuštění 14. prosince součástí všech televizních tarifů UPC, tedy Klasik, Komfort i nejvyššího Komplet, a také nabídky Digi Mini. Prima Comedy Central nahradí v nabídce UPC kanál Comedy Central Extra.

Skylink:
Od pátečního večera je Prima Comedy Central také v nabídce největší satelitní platformy Skylink na družici Astra na pozici 23,5°E. Pro sledování programu je nutné provést nové vyhledávání se zadáním aktuálních technických parametrů:

Astra 3B (23,5°E), freq. 11,895 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK

Pro sledování programu je nutný přijímač s podporou MPEG-4, ideálně s certifikátem Skylink READY.