Široká nabídka DVB-T antén

Televize Seznam vstupuje do celoplošného multiplexu 3

| redakce | tisk

Nová zpravodajská Televize Seznam bude dostupná od svého spuštění u celkem 21 operátorů terestrického, kabelového, satelitního a internetového vysílání. Na klasickou pozemní anténu naladí stanici v multiplexu 3.

Operátor multiplexu 3, společnost České Radiokomunikace, našel kapacitu pro šíření Seznam.cz TV v klasickém SD rozlišení (544x576). Podle informací společnosti Seznam má nový kanál Seznam.cz TV využívat kapacitu ČT:D/ČT art. Vysílání těchto stanic mohou diváci naladit v RS7/MPx1a a brzy také v Přechodovém multiplexu 11 (PS11). Aktuálně je v muxu 3 souběžně v provozu ČT:D/ČT art i nový kanál Seznam.cz TV.

Seznam.cz TV najdou zájemci u kabelového operátora UPC Česká republika, v satelitní platformě Skylink, internetových televizích O2TV a T-Mobile TV, v Digi TV a u dalších operátorů.

"Ke spuštění vlastního televizního kanálu nás vedl fakt, že v Seznamu vyrábíme spoustu kvalitního video obsahu. Vedle Seznam Zpráv a Stream.cz tak přidáváme další platformu, na které ho lidé mohou sledovat," říká Pavel Zima, místopředseda představenstva a ředitel pro exekutivu a komunikaci společnosti Seznam.cz.

Pravidelné vysílání Seznam.cz TV bude spuštěno v pátek 12. ledna 2018 v 7:00 hodin.