Široká nabídka DVB-T antén

Atmedia a Cartoon Network se dohodly na spolupráci

| redakce | tisk

Mediální zastupitelství Atmedia začne v létě 2018 spolupracovat s dětskou televizní stanicí Cartoon Network. Rozšíření portfolia přinese zadavatelům televizní reklamy další možnost, jak zasáhnout velice žádanou dětskou cílovou skupinu.

Cartoon Nework rozšíří obchodní balíček atkids společnosti Atmedia, ve kterém doplní Disney Channel, TUTY TV a CS Mini. S dětskými stanicemi v nabídce atkids mohou klienti oslovit nejen dětskou cílovou skupinu, ale také matky s dětmi a hodpodyně.

Jsme rádi, že jsme se dohodli na spolupráci s tak významnou a světoznámou dětskou stanicí a můžeme rozšířit naší obchodní nabídku. Díky Cartoon Network bude balíček atkids pro zadavatele ještě atraktivnější a přinese jim možnost většího zásahu vyhledávané cílové skupiny,“ vyjádřila se ke spolupráci Michaela Vasilová, CEO společnosti Atmedia.

Cartoon Network cílí na děti ve věku 6-12 let. Přináší dětem seriály plné humoru, akce a dobrodružství, které jsou mimo jiné charakteristické originální animací. Mezi nejznámější patří například Raketové holky, Mocné magimeče, Ben 10, Zataženo občas trakaře nebo Mezi námi medvědy.

zdroj: AtMedia