Široká nabídka DVB-T antén

Xtra TV si vybrala Eutelsat 9B

| redakce | tisk

Společnost Media Group Ukraine si vybrala pro šíření programů své satelitní placené televize Xtra TV kapacitu na satelitu Eutelsat 9B. Francouzský satelitní operátor Eutelsat podepsal s vysílatelem mnohaletý kontrakt na několik transpondérů.

Xtra TV je jednou z předních pay-tv platforem na Ukrajině, která nabízí rozšířenou nabídku více než 60 programů, včetně 19 v HD rozlišení v osmi tématických balíčcích pro všechny diváky.

Platforma Xtra TV je jedinou placenou službou na Ukrajině, která vysílá dva televizní stanice zaměřené na fotbalové přenosy. Drží exkluzivní vysílací práva na Ligu mistrů UEFA, Evropskou Ligu UEFA, Premier League a Serie A.

Media Group Ukraine používá pokročilou kryptovací technologii Verimatrix. Aktuálně využívá 3 transpondéry na satelitu Eutelsat 9B ve svazku severní Evropa a Pobaltí. Příjem transpondéru je možný i v Česku a na Slovensku. Příjmové podmínky může případně ovlivnit provoz transpondérů na stejných frekvencích v italském svazku. Aktuálně nejsou na frekvencích Xtra TV v italském svazku aktivní žádné transpondéry.

technické parametry - Xtra TV:

• Eutelsat 9B (9°E), freq. 12,111 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK
• Eutelsat 9B (9°E), freq. 12,149 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK
• Eutelsat 9B (9°E), freq. 12,188 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK