CryptoBox 800 UHD

Skylink: Volné vysílání v září: JOJ Cinema HD, Viasat Nature a Minimax

| redakce | tiskobrázek k článku: Skylink: Volné vysílání v září: JOJ Cinema HD, Viasat Nature a Minimax

Všichni zákazníci satelitní platformy Skylink mohou v září sledovat vybrané programy z placené nabídky operátora. Od 2.9. do 30.9.2019 mohou sledovat tři stanice - filmový JOJ Cinema HD, dětský Minimax a dokumentární Viasat Nature.

Program JOJ Cinema HD nabídne hned několik zajímavých filmových titulů, například napínavé krimi Všechny prachy světa, fantasy Valerian a město tisíce planet nebo drama Negativ.

Pro nadšené dokumentaristy a milovníky přírody je připraven Viasat Nature, který v pořadu Divoké Rumunsko odhalí místa od zalesněných svahů Karpat po rozčeřené vody delty Dunaje nebo ukáže ty nejzajímavější a nevzácnější zvířata v seriálu Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem.

Radovat se budou v září i malí nezbedové s dětským programem Minimax, kde je čeká film Maxinožka nebo druhá série Kouzelný pes Vafle.

V září proběhne soutěž se Skylinkem. S rogramem Viasat Nature mohou diváci vyhrát zájezd do čarovného Rumunska pro dvě osoby. Podrobnosti o soutěži najde zájemce na oficiálních stránkách platformy Skylink na sociální síti Facebook.

Všechny výše zmíněné programy můžete sledovat se službou Skylink Live TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.