CryptoBox 800 UHD

Brzy odstartuje kulinářský kanál Kus Kus

| redakce | tisk

Na posledním zasedání ukrajinského regulátora médií byla udělena licence pro satelitní vysílání nového tématického programu Film.UA Group s názvem Kus Kus.

Kus Kus (v překladu sousto sousto) bude tématickým kulinářským kanálem. Jeho název je odvozen od slova "кусать". Vysílání stanice vyplní akvizice. Půjde o pořady jako "Chutná zahrada", "Zajímavá káva" nebo původní pořady Evgena Klopotenka, Valerije Sozonovského a dalších známých kuchařů.

Zahájení vysílání je naplánováno na konec podzimu prostřednictvím satelitu Astra 4A (4,8°E) z uplinku společnosti SES Sirius Ukraina. Distribuci kanálu na Ukrajině se od 1. ledna 2020 postará mediální skupina 1+1 Media.

Film. UA Group provozuje filmový kanál Film.UA Drama, o zdraví 36,6 TV, filmový Bolt (ve spolupráci se Star Media), tématické programy Dacha a Epoka (ve spolupráci se Sergejem Bojko).

Skupina Film.UA v komentáři pro portál Detector Media uvedla, že chce rozšířit své portfolio o 8 až 10 vlastních kanálů, což povede k rozšíření pay-tv, rozvoji televizního sponzoringu, distribuce (včetně mezinárodní), monetizaci vlastního televizního obsahu a také zvýšení počtu partnerů.

zdroj: satkurier.pl + mediananny.com