Tisíce fanoušků si nenechalo ujít Den s Novou

| redakce | tisk

Tisíce fanoušků, dvaasedmdesát hereckých a moderátorských osobností TV Nova a třináctihodinový maraton prohlídek kulis a dekorací nejoblíbenějších seriálů TV Nova. Takový byl třetí ročník festivalu Den s Novou, pořádaný 14. září 2019.

Opět po roce měli diváci TV Nova možnost navštívit ateliéry, v nichž se natáčí seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, a nechat se bavit třináctihodinovým programem. Po celý den bavily návštěvníky hudební čísla nováckých tváří: Jitka Smutná s kapelou Rodinná fúze, Milan Peroutka s kapelou Perutě, Anna Slováčková s kapelou Aura, vystoupila vítězka SuperStar Tereza Mašková, vítězka The Voice Annamaria d´Almeida a finalisté téže soutěže Peter Juhas a Eliška Urbanová. Kouzelnickou show předvedl Roman Štabrňák.

Lucie Borhyová a Rey Koranteng (foto: TV Nova)
▲ Lucie Borhyová a Rey Koranteng (foto: TV Nova)

Den s Novou přinesl fanouškům unikátní možnost osobně se setkat s hvězdami televizní obrazovky. Těch se za autogramiádovými stoly během celého dne vystřídalo neuvěřitelných dvaasedmdesát. Nechyběli mezi nimi kromě zmíněných účinkujících také například Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Jan Čenský, Martin Stránský, Petr Vacek, Milena Steinmasslová, Jana Boušková, Robert Jašków, Andrea Kerestešová Růžičková, Alice Bendová, Zdeněk Godla, Šárka Ullrichová, Přemek Forejt a mnozí další...

Den s Novou 2019 (foto: TV Nova)
▲ Den s Novou 2019 (foto: TV Nova)

Celým dnem provedli moderátoři a herci seriálu Ulice Václav Matějovský a Ondřej Havel.

Vstupenky na Den s Novou zmizely z předprodeje ještě rychleji než v předchozích letech. Pouhé tři dny stačily seriálovým nadšencům na to, aby zaplnili veškerá místa na prohlídkách ateliérů.