CryptoBox 800 UHD

ČT přinese rozloučení s Karlem Gottem

| redakce | tisk

Zpravodajský kanál České televize odvysílá speciální pořady k rozloučení se zpěvákem Karlem Gottem, který nás prvního října navždy opustil. Diváci ČT24 uvidí jak páteční přímý přenos z pražského Žofína, tak i sobotní zádušní mši z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě.

Páteční Studio 6 i dopolední mimořádné vysílání programu ČT24 bude sledovat poslední rozloučení s Karlem Gottem na pražském Žofíně. Speciální relaci doplní vzpomínky přátel Karla Gotta. Od osmi hodin večer bude zpravodajský program vysílat dvouhodinový Speciál, Poslední rozloučení s Karlem Gottem, který připomene zpěvákovo dílo i osobnost.

Sobotní program zahájí v 10:30 rozloučením v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě, od jedenácti hodin bude Česká televize přímým přenosem vysílat zádušní mši.

Vzpomínce na Karla Gotta bude věnován i večerní program na Jedničce. Česká televize se rozhodla zahájit letošní ročník StarDance dílem nazvaným Pocta legendě. Večer věnovaný Karlu Gottovi uvede o týden dříve oproti původnímu plánu. Prostřednictvím tanečních vystoupení připomene to nejlepší z éry oblíbeného umělce.