CryptoBox 800 UHD

Vánoce na TV Nova: Tři bratři, klasika i novinky

| redakce | tisk

Skupina Nova nabídne divákům během vánočních svátků již tradičně oblíbené filmové a animované pohádky, ale i české a zahraniční filmy. Štědrý den bude v hlavním vysílacím čase patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka. V hlavních rolích se představí Tomáš Klus, Vojta Dyk a Zdeněk Piškula.

Diváci se mohou těšit na nestárnoucí české pohádky Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, Dařbuján a Pandrhola, O statečném kováři, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, z novějších snímků na Nejkrásnější hádanku nebo Řachandu. Z animovaných příběhů jsou to například premiérové tituly Já, padouch, Já padouch 2, Zootropolis: Město zvířat nebo Hledá se Dory. Chybět nebude ani divácky oblíbená sága Harry Potter, první díl s názvem Harry Potter a Kámen Mudrců uvidí diváci TV Nova již 13. prosince ve 20:20.

Pohádka Tři bratři (foto: TV Nova)
▲ Pohádka Tři bratři (foto: TV Nova)

V Silvestrovský večer, 31. prosince, TV Nova odvysílá Silvestrovské Televizní noviny s humornými situacemi z domova i ze světa a speciální díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, připomínající to nejlepší ze všech řad.

Vánoční program čeká také diváky tematických stanic skupiny Nova. Milovníky komedií potěší nabídka Nova Cinema, už 23. prosince uvede kultovní komedii s Chevy Chasem Vánoční prázdniny. Štědrý večer bude patřit premiéře rodinné duchařiny s Patrickem Stewartem a Neve Campbell - Strašidlo cantervillské. První svátek vánoční odvysílá Čtvery Vánoce (v hlavních rolích Vince Vaughn, Reese Witherspoon). Druhý svátek je na programu komedie s Michaelem J. Foxem - Doktor Hollywood. Silvestrovský večer diváci Nova Cinema prožijí s výtečnou herečkou Whoopi Goldberg a Spiklenci, komedií o nadvládě mužů na Wall Street.

Na své si přijdou i sportovní fanoušci. Nova Sport bude na Vánoce rozdávat svým divákům dárky nejenom v podobě atraktivních přenosů, ale i cen ze soutěží Nova Sport. Konec kalendářního roku bude na stanicích Nova Sport tradičně patřit nejprestižnějšímu šipkovému turnaji světa - Mistrovství světa v Londýně. Turnaj startuje 13. prosince 2019 a finálový zápas je na programu jako obvykle první den nového kalendářního roku. Celý turnaj mohou šipkoví fanoušci sledovat na stanici Nova Sport 2 a Voyo. V tomto období nebudou chybět ani přenosy z NHL a NBA. Ve středu 25. prosince 2019 čeká fanoušky basketbalu výjimečná nadílka v podobě třech zápasů NBA na stanici Nova Sport 1 a Voyo.

Nova Gold odvysílá poslední den v roce archivní velkolepé silvestrovské show. Diváci se mohou těšit na vtipné historky, nejlepší anekdoty a spoustu hitů v podání oblíbených českých interpretů. Neuvěřitelný gejzír humoru a zábavy pod taktovkou režisérů Michaela Čecha a Jiřího Adamce mohou diváci sledovat po celý den od 11:30 až do brzkých ranních hodin Nového roku. Ve vysílání nebude chybět ani Božský Silvestr s Karlem Gottem.

Na stanici Nova 2 vánoční svátky zpestří tradiční sitcomy a komediální seriály Přátelé, Dva a půl chlapa nebo Znovu 20. Nova Action pokračuje s krimi seriály Námořní vyšetřovací služba, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti nebo pořady Válka skladů a Mistři zastavárny.

Vedle programu televizních stanic nabídne skupina Nova vánoční program také on-line. Fanoušci NovaPlus.cz se mohou těšit na vybrané pohádky, či bonusová videa, ve kterých představí divákům, jak tráví Vánoce hvězdy našich seriálů.

zdroj: Nova