Prima požádala o terestrickou licenci pro kanál Prima +1
| redakce | tisk
Společnost FTV Prima požádala českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) o udělení vysílací licence pro pozemní vysílání na stanici Prima +1.
Rada se bude požadavkem provozovatele zabývat na některém z příštích zasedání.
Reálně Prima +1 již vysílá. Původně satelitní kanál se v úterý objevil i v terestrické platformě DVB-T2.
Prima +1 vysílá stejný program jako TV Prima. Vysílání je o hodinu posunuto.
Provozovatel dále požádal RRTV o udělení další licence pro chystaný zpravodajský kanál CNN Prima News. Licence má tentokrát sloužit pro distribuci na zvláštních přenosových systémech (na internetu). I tomuto požadavku se bude Rada věnovat na některém z dalších zasedání.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko