Quantcast

Trikolor TV přidal HD a 4K programy pro Sibiř

| redakce | tisk

Rozšíření programové nabídky se dočkali zákazníci ruské satelitní platformy Trikolor TV tentokrát na Sibiři. Do balíčků operátora byly přidány nové programy, včetně v HD a 4K rozlišení.

Od 27. ledna 2020 mohou abonenti Trikolor TV na Sibiři sledovat ještě více kanálů s hudebním, vzdělávacím, filmovým a sportovním obsahem.

Trikolor TV Sibir se rozšířil o stanice jako Moja planeta HD, Kino TV HD, Tajny Galaktiki HD, FAN HD, Paramount Comedy, M-1 GLOBAL, Naša Tema, včetně dvou programů v Ultra HD ve formátu 4K - Love Nature 4K a Insight UHD.

Začátkem ledna byla služba Trikolor TV pro sibiřské abonenty rozšířena o stanice Enisej, Bollywood a Arsenal HD.

"V důsledku řady technických prací jsme získali další transpondérovou kapacitu na satelitu. To nám umožnilo spustit více něž tucet nových kanálů pro zákazníky ze Sibiře, včetně rozšíření nabídky kanálů ve formátu Ultra HD. Nyní v projektu Trikolor TV Sibir nabízíme zhruba 180 televizních kanálů," uvedl ředitel obsahu Trikolor TV Arsen Khomutov.

Rozšířená nabídka Trikolor TV Sibir je dostupná zákazníkům s aktivními balíčky Edinyj nebo Extra v oblasti pokrytí satelitu Express AT1, který je zaparkován na pozici 56°E. Některé transpondéry se vysílají v širokém svazku i s pokrytím střední Evropy. Multiplexy mají navýšené symbol rate (SR) na 30000 a FEC 5/6. Díky tomu se zvýšila kapacita multiplexů, což umožnilo zařadit do nabídky další programy.

Reklama
Vybrané články