Quantcast

Corona Virus Info TV v nabídce Antik Satu

| redakce | tisk

Nabídka satelitní platformy Antik Sat (Eutelsat 16A, 16°E) košického operátora Antik telecom se rozšířila o další program. Operátor nově divákům nabízí svůj vlastní kanál Corona Virus Info TV, který se zaměřuje na poskytování aktuálních informací o koronaviru COVID-19.

Stanice byla zpočátku dostupná jen zákazníkům Antiku přes internet. Nyní je program dostupný i satelitním divákům Antik Sat s hybridními set top boxy a to v rámci nabídky programů přes internet. Program je dostupný v rámci všech programových balíčků.

Corona Virus Info TV je 24 hodinový program obsahuje neustále aktualizované informace - data o vývoji onemocnění v klíčových oblastech, aktuální omezení pro občany, rady jak se správně postarat o zvýšenou osobní hygienu jako i rozhovory s odborníky a zpravodajství. Nebudou chybět ani zkušenosti se zvládnutím pandemie z jiných zemí, kde mají největší ničivou vlnu onemocnění už zdá se za sebou.

Antik telecom nabízí program Corona Virus Info TV i ostatním slovenským a českým operátorům, kteří projeví zájem o distribuci stanice.

Reklama
Vybrané články