CryptoBox 800 UHD

Americký fotbal míří na Premier Sport

| redakce | tisk | názory

Placený sportovní kanál Premier Sport přinese divákům vedle anglické Premier League i další atraktivní fotbal - severoamerickou National Gootball League. Fanoušci amerického fotbalu se mohou těšit každý hrací týden až na pět přímých přenosů, včetně závěrečného play off a Super Bowlu, který je tradičně nejsledovanější televizní událostí v USA.

Úvodní zápas nového ročníku NFL je naplánován v noci z 11. na 12. září, kdy se utkají obhájci titulu Kansas City Chiefs s Houston Texans.

Přenosy bude v ročníku 2020/2021 vysílat kanál Premier Sport, který je dostupný u operátorů Telly, O2 Czech Republic a T-Mobile v České republice a Magio Sat, Orange a Nová Digi TV SK na Slovensku.

Americký fotbal (foto: Slovak Telekom)
▲ Americký fotbal (foto: Slovak Telekom)

Jsme rádi, že jsme se dohodli na sdílení vysílacích práv na severoamerickou NFL pro Českou republiku s jejich držitelem, se společností O2 Czech Republic,“ říká Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii společnosti Telly, s.r.o. „Jde o obdobný model spolupráce, který jsme na stanici Premier Sport úspěšně vyzkoušeli již v loňské sezoně, kdy jsme naše práva k anglické Premier League, začali sdílet s O2 Czech Republic,“ dodává Vladimír Rusnák.

Příznivci stále populárnějšího amerického fotbalu se mohou těšit na duely z čtvrtečních Thursday Night Footbal, na tři nedělní atraktivní přenosy včetně Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day.

Na komentování přenosů z NFL se bude podílet zkušený tým pod vedením Jindřicha Rajchla, který má s americkým fotbalem více než dvacetileté zkušenosti. Kromě Jindřicha Rajchla najdeme v komentátorském týmu také ostřílené harcovníky Honzu Štieglera, Honzu Dundáčka, Standu Jantoše, ale i novou krev v podobě Ondry Horáka či Olivera Sáluse.

Letošní sezonu odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 11. na 12. září, kdy cestu za obhajobou zahájí Kansas City Chiefs s quarterbackem a nejlépe placeným sportovcem světa Patrickem Mahomesem, soupeřem jim bude Houston Texans. Absolutní vítěz vzejde ze Super Bowlu LV, který se uskuteční 7. února na stadionu Raymonda Jamese v Tampě na Floridě.

názory čtenářů