Ve čtvrtek výluka vysílačů v Brně a Mikulov
| redakce | tiskNa čtvrtek 1. října 2020 je naplánován výluka pozemního televizního vysílání z vysílačů Brno - Barvičova, Brno - Hády a Brno - Kojál a také vysílače Mikulov - Děvín. Výluka potrvá od půlnoci do 12:00 hodin.
Ze všech uvedených vysílačů v časovém rozmezí nebude možné přijímat veřejnoprávní DVB-T2 multiplex 21 a také paket s komerčními programy multiplex 22 (PS12). Z vysílačů Brno - Barvičova a Děvín diváci nenaladí ani programy Regionální sítě 8 (RS8).
Po výluce budou uvedeny do provozu všechny popisované sítě, včetně nového DVB-T2 multiplexu 23.
Důvodem výluky je přechod technologie vysílačů na DVB-T2.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)