Ve středu výluka na vysílačích Javořice a Krásné
| redakce | tiskVe středu 23. září 2020 proběhne plánovaná výluka televizních vysílačů Jihlava - Javořice a Pardubice - Krásné. Výluka potrvá od půlnoci do 12:00 hodin.
Během výluky nebude možné přijímat DVB-T2 multiplex 21.
Důvodem výluky je přechod technologie vysílačů na DVB-T2.
O den dříve 22.9.2020 minutu před půlnocí skončí z obou vysílačů DVB-T multiplex 2 a na vysílači Krásné i DVB-T multiplex 3. Uvolněné frekvence se využijí pro spuštění finálních DVB-T2 sítí. Od 23.9.2020 bude z vysílače Krásné šířen DVB-T2 multiplex 23 na K34 a z Javořice na K35. Stávající PS12 se formálně změní na multiplex 22.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)