CryptoBox 800 UHD

Šlágr TV v likvidaci, změna jednatele

| redakce | tisk

Společnost Šlágr TV, spol. s.r.o. informovala českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) o významných změnách v provozu. Jejími informacemi se zabýval na posledním druhém zasedání konaném v tomto týdnu.

RRTV se seznámila s oznámením společnosti Šlágr TV spol. s.r.o. o zrušení společnosti Šlágr TV spol. s.r.o. a jejím vstupu do likvidace.

Došlo také ke změnám na pozici jednatele - byl odvolán jednatel Karel Peterka a jmenován nový jednatel, pražská společnost FDWS Europe a.s., kterou při výkonu funkce zastupuje Manfred Švestka.

Společnost Šlágr TV spol. s.r.o. na českém a slovenském trhu provozuje hudebně-teleshoppingové stanice Šlágr TV a Šlágr 2, které jsou šířeny prostřednictvím placených televizních platforem. Obě stanice se původně vysílaly také celoplošně v multiplexu 23, kde bylo vysílání v létě loňského roku ukončeno. Hlavní program Šlágr TV se krátce poté objevil v multiplexu 24. Sesterský program Šlágr 2 je nyní dostupný jen v pay-tv sítích.

Pod značkou Šlágr funguje na českém a slovenském trhu již několik týdnů nový projekt Šlágr Premium společnosti Československá Muzika. Stanice získala licenci na Slovensku.