Quantcast

První epizoda Zločinů Velké Prahy nejsledovanější seriálovou premiérou ČT za 15 let

| redakce | tisk

Nedělní premiéru nového seriálu České televize Zločiny Velké Prahy si na programu ČT1 nenechalo ujít 2,026 milionu diváků starších patnácti let s podílem na publiku 43 %. Úvodní epizoda série se tak stala nejsledovanějším prvním dílem premiérového seriálu od roku 2006.

První díl historické krimisérie byl nejsledovanějším pořadem včerejšího dne na všech televizích a zároveň druhým nejsledovanějším pořadem letošního ledna. Epizoda Dáma v studni zaujala zejména ženy starší pětačtyřiceti let a muže nad pětašedesát let. Sledovanost rostla také s dosaženým vzděláním.

Zločiny Velké Prahy (foto: ČT)
▲ Zločiny Velké Prahy (foto: ČT)

Úspěch v aktuálním programu Jedničky České televize slaví rovněž premiérový seriál Kukačky. S průměrem 1,7 milionu diváků starších patnácti let a s podílem na publiku 37,21 % se jedná o nejsledovanější páteční seriál ČT posledních pěti let.

První měsíc v roce se vydařil nejen programu ČT1, který s podílem na publiku 24,59 % vykázal v prime time nejvyšší lednovou sledovanost od roku 2004, ale rovněž celé skupině ČT. S podílem 34,30 % dosáhla na nejvyšší lednový výkon v historii měření sledovanosti.

Zdroj dat: ATO - Nielsen Admosphere, živá v TV + TS0-3 ke dni 1. 2. 2021, ČT

zdroj: ČT

Reklama
Vybrané články