CryptoBox 800 UHD

Seriál My děti ze stanice ZOO od 27. února na HBO GO

| redakce | tisk | názory

Christiane, Stella, Babsi, Axel, Michi a Benno se potkávají v berlínských klubech, kam chodí na tajné opojné večírky. Jsou plní sil a cítí se neohroženě. Na plné obrátky si užívají života v tomto „ráji“, který se na první pohled zdá být plný barev, troufalostí a vzrušujících zážitků.

Postupně se sbližují a společně hledají nová vzrušení a požitky. Ocitají se na vrcholu euforie, ze které však padají na hluboké dno.

Hlavní hrdinkou je Christiane, jejíž život se bortí po ošklivém rozchodu rodičů. Z domu utíká přímo do svůdného prostředí berlínského podsvětí. Únik před realitou, život v přítomném okamžiku, začátky krásných přátelství, móda, hudba, závislosti... Samotný seriál je značně návykový.

Seriál My děti ze stanice ZOO (foto: HBO)
▲ Seriál My děti ze stanice ZOO (foto: HBO)

Volně pojatá seriálová adaptace autobiografického bestselleru a kultovního filmu My děti ze stanice ZOO má potenciál zaujmout všechny generace.

Seriál společnosti Constantin Television vznikl v koprodukci se společností Amazon Germany (ve spolupráci se společnostmi Wilma Film a Cattleya). Režie: Philipp Kadelbach (SS-GB: Hitler v Británii, Válečná generace).

Celým seriálem prostupuje hudba, která vznikla ve spolupráci s pozůstalostí Davida Bowieho.

Datum premiéry na HBO GO: 27. února 2021, kde bude uvedeno všech 8 epizod najednou.

názory čtenářů