Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Cosmote TV zařazuje hudební kanál Panik TV

| redakce | tisk

V pondělí 20. září 2021 se v nabídce řecké satelitní platformy Cosmote TV objevila stanice Panik TV. Jde o televizní projekt společnosti Panik Entertainment Group a je věnován velkým jménům řeckého hudebního průmyslu.

Stanice Panik TV vysílá na platformě Cosmote TV na 603. pozici a je navíc dostupná pro odložené sledování prostřednictvím služby Replay TV.

Vysílání Panik TV
▲ Vysílání Panik TV

24 hodinový televizní kanál Panik TV bude denně přinášet silnou porci starých a nových hudebních videoklipů s oblíbenými interprety, nezávislé pořady s hudebními novinkami z Řecka i ze zahraničí a informace o hvězdách, které vévodí hitparádám. Kromě toho bude poskytovat pozvánky na kulturní akce a věnovat se životnímu stylu.

Společnost Panik Entertainment Group založili v roce 2011 Paris Kassidokostas-Latsis a George Arsenakos v Aténách. Panik je firma skládající se z nahrávací společnosti a služeb správy umělců. Je považována za špičku řeckého hudebního průmyslu, od nesčetných hitů na prvním místě a hitparádách až po prodeje, vysokou poslechovost v rádiích, rychle rostoucí sledovanost na YouTube a hudební ocenění. Skupina byla založena s cílem objevovat a zastupovat mladé a talentované umělce.

technické parametry - Panik TV:

Eutelsat 9B (9°E), freq. 12,476 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, CA Videoguard

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články