Quantcast

SledovaniTV: Prosincové promo a Vánoce s FilmBoxem

| redakce | tisk

SledovaniTV přináší v prosinci hned tři prémiové promo kanály. Ty budou po celý měsíc přístupné ve všech základních balíčcích. Jedná se o stanice AMC, Minimax a Love Nature 4K. Od 16.12. se mohou zákazníci navíc těšit na další vánoční přísun v podobě stanic National Geographic, Disney Channel a celou skupinu Filmbox a videotéku Filmbox OD.

Prosincová nadílka promo kanálů na SledovaniTV bude opravdu štědrá. Celý měsíc mohou zákazníci se všemi základními balíčky sledovat tři prémiové kanály - filmový kanál AMC, dětskou stanici Minimax či dokumentární program Love Nature 4K.

Druhá várka promo kanálů přijde týden před Vánoci 16.12. a bude neobvykle nabitá. Přinese další dokumentární stanici National Geographic, oblíbený dětský Disney Channel a celou skupinu Filmbox. Ta zahrnuje celkem 13 televizních stanic a videotéku Filmbox OD.

Každý měsíc přinášíme našim zákazníkům několik promo kanálů, kterými jim zpestřujeme standardní nabídku základních balíčků. Vánoce si ale říkají o něco speciálního, proto jsme se rozhodli v prosinci nadělovat rovnou dvakrát. Programy ze skupiny Filmbox jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené a jsme rádi, že je můžeme přinést každému,“ říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Reklama
Vybrané články