Quantcast

Ukrajinský armádní kanál Armija TV volně na Astře

| redakce | tisk

Ukrajinská armádní televizní stanice Armija TV je konečně dostupná všem satelitním divákům bez jakékoliv přístupové karty a předplatného. Provozovatel programu spustil volnou ( FTA) distribuci na družici Astra 4A (4,8°E).

Stanice Armija TV je součástí DVB-S multiplexu na kmitočtu 12,130 GHz. Vysílání je šířeno v kodeku MPEG-2 v SD rozlišení (704x576) se zvukem ve formátu MPEG (192 kbit/s).

Nový kanál Armija TV získal desetiletou satelitní licenci od domácího (ukrajinského) regulátora médií Národní rada pro televizní a rozhlasové vysílání Ukrajiny.

Armija TV - záběr z příjmu stanice
▲ Armija TV - záběr z příjmu stanice

Licenci pro program Armija TV získalo Ústřední televizní a rozhlasové studio Ministerstva obrany Ukrajiny v Kyjevě.

Armija TV hodlá nabízet informační a analytické formáty s filmovou produkcí a výběrem publicistických a hudebních děl.

Podle mediálního manažera a producenta, který nyní slouží na ministerstvu obrany, Ilariona Pavlyuka, jde o kanál vytvořený armádou pro armádu a o armádě. Cílovou skupinou programu jsou také rodiny, příbuzní, přátelé armády a také ti, kteří se mohou potenciálně připojit k řadám ozbrojených sil.

Armija TV - záběr z příjmu stanice
▲ Armija TV - záběr z příjmu stanice

Veškerý obsah má být srozumitelný pro civilisty.

Armija TV se poprvé objevila s testem na satelitu Astra 4A v dubnu letošního roku ale v rámci distribučního paketu operátora Zeonbud v T2-MI. Tento signál byl později zakódován.

technické parametry - Armija TV (Army TV):

• Astra 4A (4,8°E), freq. 12,130 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, FTA

Reklama
Vybrané články