Quantcast

Gabriela Soukalová jako komentátorka biatlonu poprvé za mikrofonem

| redakce | tisk

Bývalá reprezentantka v biatlonu Gabriela Soukalová se letos poprvé představí i jako komentátorka na ČT sport. Spolu s Tomášem Jílkem bude komentovat první štafetový závod žen letošní sezony ve švédském Östersundu. V týmu komentátorů se neobjeví Tomáš Lachman, zotavuje se po těžkém úraze.

Trojnásobná medailistka z olympijských her a dvojnásobná mistryně světa Gabriela Soukalová si poprvé vyzkouší roli komentátorky ve středu 29. listopadu. Biatlonové studio začíná na ČT sport ve 14.55, kde bude Soukalová společně s dramaturgem a moderátorem Petrem Kubáskem, samotný závod začíná v 15.20.

Těším se na novou výzvu a i na to, že uvidím biatlon z úplně jiného pohledu,“ komentuje Gabriela Soukalová svou novou roli.

Nová zkušenost to bude i pro dalšího komentátora středečního biatlonového programu Tomáše Jílka, kterého diváci znají hlavně z cyklistických přenosů Tour de France. Společně se Soukalovou budou komentovat první štafetový závod žen letošní sezony na 4 x 6 km.

V týmu biatlonových komentátorů se bohužel neobjeví Tomáš Lachman, který se zotavuje po těžkém úraze a jeho návrat není v této chvíli možný.

zdroj: ČT

Reklama
Vybrané články