Quantcast

Nová staniční grafika TV JOJ propaguje hokej

| redakce | tisk

Slovenská privátní televize JOJ upraví své upoutávky a staniční grafiku, kterou divákům slavnostně představí dnes 9.2.2024 v hlavním vysílacím čase.

Letošní rok je pro televizi JOJ rokem hokeje. Provozovatel získal vysílací práva na hlavní hokejový šampionát - tedy Mistrovství světa v ledním hokeji. Vedle MS na stanici JOJ Šport nabízí celoročně i zápasy z Tipos Extraligy, Slovenskou hokejovou ligu, JOJ Šport Slovenský pohár v hokeji, Mistrovství světa do 18 a 20 let a Hlinka-Gretzky Cup.

Upoutávka na hokej na TV JOJ (foto: TV JOJ)
▲ Upoutávka na hokej na TV JOJ (foto: TV JOJ)

V upoutávkách televize JOJ se objeví známé tváře jako Branko Radivojevič, Radoslav Hecl, Rastislav Staňa, Ján Lašák, Ľubomír Sekeráš, Jozef Stümpel a v závěru Craig Ramsay. Závěr upoutávky patří claimu "Hokej je na JOJke", který zazní z úst trenéra slovenského národního týmu Craiga Ramsayho.

Vedle upoutávky na hokej televize JOJ spustí i novou staniční grafiku.

Craig Ramsay, trenér slovenského hokejového týmu (foto: TV JOJ)
▲ Craig Ramsay, trenér slovenského hokejového týmu (foto: TV JOJ)

Staniční grafika je také věnována našemu hlavnímu tématu letošního roku - hokeji. Pokud by však někdo čekal, že se v každém grafickém prvku bude na obrazovce JOJky objevovat hokejista, mýlí se. Stále jsme s našimi diváky, zůstáváme v jejich světě, v jejich domovech. Hokejové prvky se zde vyskytují nenásilnou formou, upozorňují sice na hokej, ale ne prvoplánově. Před samotným Mistrovstvím světa v ledním hokeji nasadíme do vysílání i výsostně hokejové jingle,“ uvádí šéf Úseku grafiky a selfproma JOJ Group Ondrej Garan Hutník.

Reklama
Vybrané články