Quantcast

Netflix v březnu: Kosmonaut z Čech, Problém tří těles či Gentlemani

| redakce | tisk | názory

V březnu se můžete těšit na několik nových filmů a seriálů. Hned z kraje měsíce bude mít na Netflixu premiéru film Kosmonaut z Čech, který je natočen podle stejnojmenné knižní předlohy Jaroslava Kalfaře.

Film se dočkal uvedení na filmovém festivalu v Berlíně a od 1. března jej uvidíte i na Netflixu.

Dále se na obrazovkách objeví i Millie Bobbie Brown, jako Mladá dáma, která se provdá za snového prince, ale místo rodinné idylky ji čeká boj o holý život.

Nadchnout vás může i akční drama Gaspar má 24 hodin, které vypráví příběh soukromého detektiva, který řeší případ záhadného zmizení kamaráda z dětství.

Ze seriálu si do kalendářů rozhodně zapište 21. března, kdy Netflix uvede sci-fi thriller Problém tří těles. Pět geniálních vědců na různých kontinentech a v různých dobách zjišťuje, že se svět otřásá v základech. Zákony přírody přestávají platit a na obzoru číhá děsivá hrozba. Tato osmidílná série pochází z dílny spolutvůrců Hry o trůny, Davida Benioffa a D. B. Weisse.

Začátkem měsíce se můžete těšit i na příběh pornoherce Rocca Sifferediho v seriálu Supersex, který byl také uveden na Berlinale.

Dále seriálová adaptace Guye Richieho Gentlemani, čtvrtá série oblíbené show o desítce sklářů Vyfouknutí, třetí řada Mladé modré krve nebo Železná pěst o Joaquínu Manchadovi, který z barcelonského přístavu ovládá drogové impérium.

zdroj: Netflix

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články