Quantcast

Spacecom: Kritické komunikační služby s Eutelsat OneWeb

| redakce | tisk

Ve spolupráci s Eutelsat OneWeb, pvním satelitním operátorem GEO-LEO na světě, který poskytuje všudypřítomné globální spojení, zahájil provozovatel satelitů Amos, společnost Spacecom, inovativní společný test.

Integrace komunikačních služeb na více oběžných drahách je v popředí technologie a umožní společnosti Spacecom poskytovat flexibilní a přizpůsobená komunikační řešení, která splňují měnící se komunikační potřeby svých zákazníků a zároveň budou i nadále dodávat vysoce výkonná komunikační řešení ve srovnání s trhem.

V rámci instalací prováděných na pracovišti společnosti Spacecom v Neve-Ilanu a v koordinaci s ministerstvem komunikací bude společnost Spacecom demonstrovat výkon satelitních terminálů Eutelsat OneWeb na různých scénářích, včetně poskytování záložních služeb v nouzových situacích a kontinuity komunikace pro komunity, které jsou v současné době obzvláště důležité. Kromě toho bude prověřena výkonnost komunikačního systému kombinujícího družice AMOS společnosti Spacecom a družice LEO společnosti Eutelsat OneWeb z hlediska poskytování komunikačních služeb telekomunikačnímu a byznysovému sektoru.

Inovativní služba podporuje různé možnosti zajištění nejvyšší úrovně služeb se závazkem dodržování SLA, umožňuje end-to-end šifrování na úrovni sítě, přenosu a aplikace a poskytuje personalizované komunikační služby přizpůsobené potřebám zákazníků.

Kontrola a monitorování služby poskytované v Izraeli společností Spacecom zajistí bezproblémovou integrovanou službu na jejích družicích GEO a družicích LEO společnosti Eutelsat OneWeb.

Reklama
Vybrané články