Quantcast

Vodafone TV+ jako první s prima+

| redakce | tisk | názory

Telekomunikační operátor Vodafone rozšiřuje svoji televizní službu o streamovací platformu prima+. Od 21. května 2024 je součástí všech balíčků Vodafone TV+, nového názvu služby, i předplatné videoslužby prima+ a to v jejím nejvyšším standardu PREMIUM.

Diváci se mohou těšit na originální tvorbu skupiny Prima, kterou uvidí dříve než v televizi a bez reklam, na více než 2000 českých i zahraničních titulů i na archiv odvysílaných pořadů TV Prima. Cena je přitom nejlepší na trhu.

Videoplatforma prima+ PREMIUM vyjde běžně na 149 korun měsíčně, diváci Vodafone TV+ ji ale nově získají jako součást svého televizního balíčku. Ten přitom přináší více než stovku programů za cenu od 220 korun měsíčně, což spolu s dnešní novinkou znamená nejvýhodnější nabídku na trhu. Kdokoli si pořídí Vodafone TV+, automaticky dostane i kupón na předplatné prima+ PREMIUM. Najde ho v samoobsluze Můj Vodafone.

prima+ v nabídce Vodafone TV+ (foto: Vodafone)
▲ prima+ v nabídce Vodafone TV+ (foto: Vodafone)

Těší mě, že můžeme divákům jako první z operátorů dopřát nadstandardní zábavu s prima+ PREMIUM bez reklam. Její zařazení do Vodafone TV potvrzuje naše zaměření přinášet zákazníkům to nejlepší z televizního obsahu pro celou rodinu,“ říká Violeta Luca, generální ředitelka společnosti Vodafone Czech Republic.

Spolupráce s Vodafonem je pro platformu prima+ přelomová. Jako první na trhu nabízíme divákům kombinaci služeb placené televize a videoplatformy už v základním balíčku. Zákazníci mohou sledovat exkluzivní premiéry našich seriálů i předpremiéry oblíbených pořadů, jako jsou například Prostřeno! nebo ZOO. Již na začátku června přinášíme pokračování oblíbeného seriálu z prostředí pivovaru - Hořký svět,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Dříve než ostatní
Některé nové pořady a televizní klasiky mohou diváci s prima+ vidět dříve, než se vůbec objeví v běžném vysílání. Náskok mohou získat například fanoušci Prima Partičky, Mikýře v jeho zábavném pořadu Mikýřova hysteorie českých dějin, příznivci Inkognita či Fotra na tripu.

V červnu se mohou pobavit u českých filmových novinek - komedie Jedeme na teambuilding a Matka v trapu.

Exkluzivní pořady
Zájemci ve videoslužbě prima+ najdou exkluzivní pořady, které nejsou k vidění na žádné jiné platformě. Příkladem jsou oblíbené detektivní seriály Zákony vlka, Poslední oběť, Půlnoční zpověď nebo krimi tematika z prostředí potápěčů Pod hladinou. Dalším originálním seriálem je Sedm schodů k moci - příběh o ženě, která cílevědomě vyšplhala až na neoficiální pozici „nejmocnější ženy v zemi“, pochází z pera investigativních novinářů Josefa Klímy a Lenky Hornové. Shoda s jistým politickým prostředím a konkrétními událostmi je prý zcela náhodná.

Netradiční námět přináší seriál Banáni. Děj se odehrává v příhraničním supermarketu, kde zaměstnanci najdou šokující zásilku kokainu v banánech z Kolumbie. I přes počáteční pochybnosti se rozhodnou začít drogy prodávat, a to s sebou přináší řadu zápletek a komických situací. Seriál získal speciální ocenění od poroty na španělském filmovém festivalu Carballo Interplay.

Vedle prémiové produkce přináší služba prima+ bez reklam i desítky nových a starších pořadů z dílny skupiny Prima, přes 2000 českých i zahraničních titulů, archiv odvysílaných pořadů TV Prima, přehrávání ve Full HD kvalitě i předpremiéry vybraných pořadů.

Vodafone TV lze sledovat až na šesti zařízeních současně
Balíček Vodafone TV+ obsahuje nejen přes sto televizních programů a předplatné prima+ PREMIUM. Součástí televize od Vodafonu je také vlastní Vodafone videotéka bez reklam, přehrávání až 7 dní zpětně, aplikace do tabletu, mobilu, chytré televize a TV lze sledovat také přes webový prohlížeč. Každý zákazník Vodafone TV má automaticky k dispozici funkci nahrávání pořadů. Pro své nahrávky má virtuální prostor o velikosti 100 hodin a platnost nahrávek je 90 dní.

Diváci ocení i funkce Chromecast a Airplay, které umožňují streamovat obsah na větší obrazovku. Vodafone TV je možné sledovat až na šesti zařízeních současně. Mnoho funkcí nabízí set-top box Vodafone TV 3, který promění každou “hloupou“ televizi v centrum multimediálního světa zábavy díky operačnímu systému Android s funkcí Google Asistent.

Nejlepší cenu získá ten, kdo má od Vodafonu mobilní tarif nebo pevný internet
Kdo má od Vodafonu mobilní tarif nebo pevné internetové připojení, získá Vodafone TV+ za 220 korun měsíčně, samostatně služba vyjde na 390 korun měsíčně.

Aplikace prima+ se na Vodafone set-top-boxech divákům objeví automaticky.
Více na webu www.vodafone.cz/televize.

zdroj: Vodafone

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články