Quantcast

Nova Sport domovem Ligy mistrů UEFA i v dalších letech

| redakce | tisk | názory

Nový hrací formát, více atraktivních zápasů a využití nových stanic. Liga mistrů UEFA i v dalších letech zůstane na Nova Sport. Nově budou přímé přenosy k dispozici i na stanicích Nova Sport 5 a 6. Diváci mají navíc jistotu, že si hlavní fázi prestižní soutěže zahraje i český zástupce.

Po nedávném oznámení akvizice práv na Evropskou a Konferenční ligu UEFA je tady pro fotbalové fanoušky další skvělá zpráva. Nový formát přinese mimo jiné zapojení více týmů a větší vyrovnanost soutěže.

Nové stanice Nova Sport 5 a 6 nám dávají větší prostor k odvysílání vyššího počtu zápasů. Úterní a středeční večery budou na našich stanicích patřit Lize mistrů UEFA v dosud nevídané kvantitě. Z každého hracího dne odvysíláme až 6 zápasů - 2 podvečerní a 4 večerní souběžně na Nova Sport 3-6,“ dodává šéf sportu TV Nova Dušan Mendel.

UEFA Liga mistrů i nadále na Nova Sport (foto: TV Nova)
▲ UEFA Liga mistrů i nadále na Nova Sport (foto: TV Nova)

Od roku 2025/2026 se navíc v Lize mistrů UEFA kvůli zlepšenému českému koeficientu objeví jistě i český zástupce. V nadcházející sezoně budou o účast v ligové části Ligy mistrů UEFA bojovat dva zástupci z Prahy - Slavia a Sparta. Na Nova Sport se fanoušci mohou těšit na vysílání všech 4. předkol, Superpoháru UEFA a samozřejmě také samotného velkolepého finálového zápasu.

Ve studiu Nova Sport máme stálý tým komentátorů a expertů, na který jsme velmi pyšní. Práce nás všechny moc baví a věříme, že se naše nadšení odráží i mezi fanoušky. V příští sezoně Ligy mistrů UEFA opět nabídneme nadstandardní televizní servis a na zajímavé zápasy budeme posílat náš štáb,“ vysvětluje šéf fotbalové sekce Nova Sport Milan Štěrba.

Vybrané momenty a sestřihy z Ligy mistrů UEFA lze sledovat také na webu tn.cz/sport a na sociálních sítích Nova Sport. „Při zpracování sestřihů ze zápasů využíváme umělou inteligenci. Když padne gól nebo se objeví zajímavá situace, máme nastavené workflow tak, že během několika málo vteřin je záznam zveřejněný. Generuje nám to skvělá čísla na sítích a významně zvyšuje reputaci značky v online prostoru,“ pochvaluje si Jan Němeček, brand manažer Nova Sport.

Letošní ročník Ligy mistrů UEFA vyvrcholí finálovým zápasem už 1. června v Londýně. Souboj o fotbalovou nesmrtelnost mezi Dortmundem a Realem Madrid sledujte na Nova Sport 3.
 

zdroj: Nova

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články