Quantcast

TV Barrandov mění program: Zařazuje Počasí a Vaše peníze

| redakce | tisk | názory

Změny ve společnosti Barrandov Televizní studio, provozovatele televizní skupiny Barrandov, se již začínají projevovat v televizním programu. Pravidelný večerní zpravodajský blok na hlavní stanici TV Barrandov již od dnešního dne dozná větších změn.

Z TV Barrandov zmizel v 19:40 hodin denní přehled zpráv Jaromíra Soukupa s názvem "Moje zprávy". Ve stejnou dobu bude stanice od dnešního večera vysílat informace o aktuálních událostech z regionů České republiky, které ovlivňují běžný život občanů pod staronovým názvem "Naše zprávy".

Sídlo TV Barrandov (foto: TV Barrandov)
▲ Sídlo TV Barrandov (foto: TV Barrandov)

V 19:50 hodin na diváky, stejně jako doposud, čeká "VIP svět".

Ve 20:05 hodin místo relace "Moje zprávy, komentáře", která se zaměřila na hlavní události dne pohledem Jaromíra Soukupa bude TV Barrandov vysílat rady a tipy z oblasti nejen financí pro každého občana s názvem "Vaše peníze".

O pět minut později (ve 20:10 hodin) přinese TV Barrandov obnovenou relaci "Počasí".

Nové programové schéma TV Barrandov pro časové pásmo 19:40 až 20:15 hodin:

19:40 Naše zprávy
19:50 VIP svět
20:05 Vaše peníze
20:10 Počasí

V programovém schématu televize Barrandov se nadále nacházejí ostatní pořady Jaromíra Soukupa - tedy například "Jaromír Soukup LIVE", "Duel Jaromíra Soukupa", "Hovory Kalousek Soukup" či "Týden podle Jaromíra Soukupa".

Provozovatel televizních kanálů Barradov se potýká s velkými dluhy ale také s klesající sledovaností. Změny uvnitř televize i v programovém schématu mají televizi získat zpět diváky a také vyšší příjmy z reklamy, které jsou jediným příjmem provozovatele stanic.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články