Quantcast

FilmBox v dokumentu zmapuje postup českého týmu na Euro 2024

| redakce | tisk | názory

FilmBox si pro všechny fanoušky české fotbalové reprezentace připravil stylové menu. V úterý 18. června od 20:00, nedlouho před úvodním hvizdem prvního zápasu reprezentace na EURO s Portugalskem, odvysílá na svém kanále FilmBox dokumentární film „Hrdí lvi: Postup“, který mapuje dramatický kvalifikační rok 2023.

Hodinový dokument s jedinečnými záběry dává možnost nahlédnout do zákulisí národního týmu a autenticky zachycuje trnitou cestu reprezentace za vysněným osmým postupem na EURO v řadě. Češi drží úctyhodnou sérii, od rozpadu federace na mistrovství Evropy ještě ani jednou nechyběli.

Dokument Hrdí lvi: Postup uvede FilmBox (foto: SPI/Bontonfilm)
▲ Dokument Hrdí lvi: Postup uvede FilmBox (foto: SPI/Bontonfilm)

Dokument odvysílá kanál FilmBox, který je k dispozici v rámci většiny televizních platforem a zhlédnout ho může široký počet diváků. Fanoušci se tak mohou přímo před zápasem s jedním z favoritů šampionátu naladit na fotbalovou vlnu a na český tým se prostřednictvím dokumentu zblízka podívat přímo 18. června od 20:00, případně v reprízách 22. června od 13:05 hodin a 26. června v čase od 00:10.

Film „Hrdí lvi: Postup“ vznikl s podporou Fotbalové asociace ČR a premiéru v kinech měl teprve před několika týdny. Divákům nabízí unikátní záběry, které běžně nemají šanci vidět: emoce v kabině, zklamání i radost týmu z jednotlivých zápasů i pohled na mediálně známou kauzu Belmondo s flámem tří hráčů před rozhodujícím utkáním kvalifikace.

Typ dokumentárních filmů, které diváky přenášejí přímo mezi hráče a realizační tým a ukazují svět sportu z bezprostřední blízkosti, si mezi sportovními fanoušky získává na čím dál větší oblibě. Díky premiéře Hrdých lvů na kanále FilmBox si tak čeští diváci mohou velký fotbalový večer užít i se stylovým předkrmem a samotný zápas si vychutnat naplno.

zdroj: SPI

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články