iVodárenství TV může vysílat regionálně
| redakce | tiskTematická televizní stanice iVodárenství se může i nadále vysílat regionálně prostřednictvím digitálního pozemního vysílání. Zelenou proměně původní celoplošné licence stanice dala RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém 11. zasedání konaného 6. srpna 2024.
RRTV udělila provozovatele iVodárenství, společnosti AQUA content s.r.o., souhlas se změnou licence z celoplošného digitální pozemního vysílání na regionální v souladu se stanoviskem Českého telekomunikačního úřadu.
Český regulátor nedávno začal zjišťovat, proč iVodárenství TV vysílá prostřednictvím regionální pozemní sítě, ačkoliv provozovatel stanice požádal o licenci pro celoplošné šíření.
iVodárenství je podle licence program zaměřený na zpravodajství, publicistiku, zábavu, umělecké a vzdělávací pořady s informacemi o vodě, vodním hospodářství a oboru vodárenství a tématech související s vodou.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Modrá krev II
20:20 Extrémní proměny II (11)
20:15 Kamarádi (97)
20:10 Sanitka 2 (12)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy v Bordeaux
20:10 Svetové dobrodružstvo Davida Attenborougha
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko