Digi TV má technické problémy - nejdou programy ČT, Prima, Nova a STV
| Martin Vyleťal | tiskMultiregionální satelitní placená televize Digi TV (Intelsat 10-02, 1°W) způsobila českým a slovenských abonentům této služby nepříjemné pondělní dopolední překvapení. Z nabídky služby vypadly programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, Prima, Nova, STV1 a STV2.
Důvodem jsou technické problémy na uplinku v Rumunsku, které způsobily, že některé programy platformy se duplicitně vysílají na dvou transpondérech Digi TV, některé v nabídce dočasně vůbec nejsou. Mezi nejvíce postižené trhy s výpadky programů v nabídce patří český, slovenský, chorvatský a srbský.
Abonenti by měli být trpěliví a vyčkat do vyřešení problému na uplinku. Na závadě se pracuje. Chyba není na straně koncových divákům.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Slovo policajta
20:20 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
20:15 Máme rádi Česko
20:10 Buddy míří na západ
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu (5, 6)
20:30 Na správnej ceste
20:10 Família
20:30 Mesto tieňov (9)
20:20 Motiv pro vraždu