MS v hokeji 2004: ČT nebude muset platit za přenos signálu
| redakce | tisk
Sazka ustoupila ze svých požadavků a přenosy z hokejového mistrovství světa pustí ze své haly na televizní vysílače zadarmo. ČT tak nebude muset loterijní firmě platit za přenos signálu.
"Dohoda se Sazkou je definitivní. Za přenos signálu z haly nebude nikdo platit ani korunu," uvedl manažer hokejového svazu Zbyněk Kusý.
Sazka původně za stejnou službu požadovala miliónové poplatky. Informaci přinesly Hospodářské noviny.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)