Quantcast

Kabelkiosk rozšíří nabídku o 20 stanic, plánuje i HD

| redakce | tisk

Kabelkiosk, televizní platforma satelitního operátora Eutelsat určená pro kabelové sítě, připravuje další rozšíření programové nabídky. Základní paket bude do konce února letošního roku rozšířen o 20 dalších programů. Potvrdila to šéfka Kabelkiosk Martina Rutenbeck.

Kabelkiosk již uzavřel kontrakty ohledně distribuce programů HSE 24, 1-2-3 TV, TIMM a Giga, které se objeví na dvou nových transpondérech. Jednání probíhají i s vysílací skupinou Pro Sieben Sat.1. Provozovatel služby dále plánuje rozšířit nabídku až o osm placených stanic a službu rozšířit o novinku - programy ve vysokém rozlišení (HDTV) a VoD.

Programy z platformy Kabelkiosk jsou technicky dostupné pro 2,8 milionu domácností, v současné době stanice přijímá 200 tisíc diváků. Kabelkiosk v současné době spolupracuje s 250 kabelovými operátory, včetně čtvrté největší kabelovky Tele Columbus.

Platforma KabelKiosk se vysílá v systémech Conax a NDS Videoguard na satelitech Eurobird 9 (9°E) a Atlantic Bird 2 (8°W).

zdroj: infosat





Reklama




Vybrané články