Quantcast

Změna v jarní akční nabídce UPC Direct

| Tisk

logoSpolečnost UPC Česká republika přichází s upravenou jarní zvýhodněnou nabídkou pro nové zákazníky. Novinka se týká v abonenci Private Gold. Akční nabídka začíná platit od pondělí 19.4.2004.

Tato nabídka je určena pro zákazníky, kteří od 19.4. do 30.6. 2004 uzavřou smlouvu o dodávce služeb UPC Direct. Každý nový zákazník v tomto období získává přijímací zařízení za zálohu 0 Kč, aktivační poplatek za 1 Kč, HBO & HBO2 na první 3 měsíce v ceně základní nabídky (za poplatek 1 Kč). Zákazníci, kteří si objednají Private Gold získávají 50% slevou po dobu prvních 6 měsíců !

Nabídka platí i pro zákazníky, kteří si zapůjčují samotnou přístupovou kartu.

Vratná záloha: 0 Kč zůstává
Aktivační poplatek: 1 Kč zůstává
HBO & HBO2: první 3 měsíce v ceně zákl.nabídky * zůstává
(* účtujeme 1 Kč / měsíc)
Private Gold sleva 50% prvních 6 měsíců NOVÉ!
(pouze pro zákazníky, kteří si jej objednají)

HBO
V rámci této nabídky získávají zákazníci automaticky HBO&HBO2 na první 3 měsíce v ceně základní programové nabídky (*resp.je jim účtován poplatek 1 Kč měsíčně). HBO je zaktivováno na první 3 měsíce za 1 Kč všem zákazníkům bez ohledu na zvolenou programovou nabídku. Vždy dva týdny před vypršením slevy budou zákazníci kontaktováni a klientům, kteří nebudou mít zájem nadále HBO sledovat, bude HBO poslední den čerpání slevy odpojeno bez výpovědní lhůty.



Private Gold
Sleva 50% na 6 měsíců platí pouze pro zákazníky, kteří si Private Gold objednají.

redakce





Reklama




Vybrané články