Místo pro Vaši reklamu

Satelitní internet s minimální vstupní investicí

| Tisk

logo Společnost INTV je již dlouhodobým poskytovatelem služeb elektronických komunikací v oblasti zabezpečení přístupu k síti Internet prostřednictvím satelitní technologie. Zákazníkům dnes nabízí celkem 23 produktů od 2 významných satelitních providerů (AVANTI plc., a EUTELSAT-SKYLOGIC).

Služby jsou nabízeny jak na běžné uživatelské úrovni – „Customer“, tak i pro podniková řešení – „Business“. Spektrum nabízených služeb je v rozsahu nabízených parametrů služeb natolik široké, že je možné uspokojit běžné potřeby zákazníka dle jeho představ. Důkazem toho je stále se rozšiřující spektrum klientů.

I přes tyto pozitivní informace lze říci, že se nejednalo o žádné masivní nárůsty počtu zákazníků. Jednou z příčin byla poměrně vysoká vstupní investice spočívající v pořízení HW vybavení (satelitní anténa + modem), dále výdaj spojený s aktivací služby a v neposlední řadě výdaj spojený s instalací služby u zákazníka. Tyto náklady se běžně pohybovaly nad úroveň 10 000 Kč. Pro mnohé případné zájemce to byl natolik limitující faktor, který v konečném důsledku rozhodl o tom, že tuto službu odmítl.

Proto společnost INTV bude od 1. března 2012 nabízet novou řadu produktů KA-SAT EE (Eastern Europe), u kterých snížila vstupní investice na nulovou hodnotu. Zákazník si bude moci vybrat mezi čtyřmi produkty s rychlostmi od 5/1 Mbps down/up až po rychlost 10/4 Mbps down/up. Stejně jako u standardních služeb se bude jednat o služby s předplaceným objemem dat, v případě vyčerpání stanoveného objemu předplacených dat bude mít zákazník možnost si pořídit data navíc prostřednictvím 1 GB balíčků

Název produktuKA-SAT EE 5KA-SAT EE 8KA-SAT EE 10KA-SAT EE 10+
Přenosová rychlost down [Mbps]581010
Přenosová rychlost up [Mbps]1224
Předplacený měsíční objem dat [GB]*481325Více informací týkající se výše uvedené služby, včetně technických parametrů a obchodních podmínek lze získat kontaktováním poskytovatele na telefonním čísle +420 224 222 802 nebo na webových stránkách http://www.satkom.cz .

PR článek

Ing. Jaroslav STŘÍTECKÝ

Vybrané články