Quantcast

Další časově posunutá verze může odstartovat. JOJ Cinema +1 má licenci

| Tisk

logo Na českém televizním trhu může vysílat další program s časovým posunem. Společnost Magical roof, s.r.o. získala licenci pro filmovou stanici JOJ Cinema +1.

Na posledním zasedání českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) byla udělena licence pro stanici JOJ Cinema +1. Licence platí pro satelitní vysílání a distribuci v kabelových sítích.

Podle licenčních podmínek bude JOJ Cinema +1 tématickým televizním programem zaměřený na mužského diváka.Stanice bude šířena v kabelové síti společnosti Jiří Ouda a rovněž na satelitu Astra 3B (23,5°E) v rámci nabídky operátora satelitní platformy Skylink. Satelitní licence ale platí jen pro území České republiky.

Satelitní platforma Skylink jako jediná DTH platforma v Česku a na Slovensku nabízí divákům časově posunuté verze. Zatím jsou to programy Prima +1 HD (program TV Prima s hodinovým posunem) a JOJ +1 HD (program TV JOJ s hodinovým posunem). Zařazením JOJ Cinema +1 do nabídky tak budou mít diváci Skylinku k dispozici vůbec první placený program v časově posunuté verzi.

redakce

Reklama
Vybrané články